Досягнення

2011-2012

За роботу в 2011-2012 навчальному році в номінації «Створення умов для проведення навчально-виховного процесу» заклад було нагороджено грамотою управління освіти за зайняте ІІІ місце.

2012-2013

Зокрема, конкурс юних читців «Веселка» приніс ІІІ призове місця, учасниця Черкашина Олександра старша «А» група, отримала грамоту за майстерність виконання. До конкурсу «Веселі нотки» готувалось троє дітей у пісенному жанрі. Люклянчук Настя (керівник Падалюк О.П.) отримала І місце, Баюк Вікторія (керівник Заболотна О.В.) та Вікторія Цимбал (керівник Падалюк О.П.) отримали почесне ІІІ місце.

До конкурсу «Чарівний олівець» Сахарук С.О. готувалась сумлінно, але призового місця не отримали. Проте до Дня міста Сахарук Софія взяла участь у конкурсі дитячого малюнка на тему: «Сучасний Ковель» та отримала нагороду міського голови за зайняте ІІІ місце.

За участь у міських іграх-змаганнях «Спорт для всіх-спільне майбутнє» команда учасників нагороджена за зайняте ІІІ місце.

Дипломом управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради нагороджено Воронцову Лілію Михайлівну, інструктора з фізкультури за зайняте ІІІ місце у міському огляді-конкурсі «Рух заради здоров’я».

Дошкільний навчальний заклад №1 нагороджений грамотами управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради за перемогу у міському рейтингу серед освітніх закладів міста за підсумками 2012-2013 навчального року у номінації «Здобуток року»;

- ІІ місце у міському рейтингу серед загальноосвітніх навчальних закладів за підсумками 2012-2013 навчального року у номінації «Управлінська діяльність»;

- ІІІ місце у міському рейтингу серед загальноосвітніх навчальних закладів за підсумками 2012-2013 навчального року у номінації «Робота з обдарованими дітьми»

2013-2014

Чарівний олівець – І місце – Каміла Вац

Веселі нотки – ІІ місце – вокальна група (Юля Романчук, Надія Кравчик).

Юних читців – ІІ місце – Каміла Вац

Дипломом управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради нагороджено Воронцову Лілію Михайлівну, інструктора з фізкультури за зайняте ІІІ місце у І етапі обласних змагань «Спорт для всіх – спільне майбутнє».

Дошкільний навчальний заклад №1 нагороджений грамотою управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради за зайняте ІІІ місце у І міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва

-ІІІ місце у міському рейтингу серед загальноосвітніх навчальних закладів за підсумками 2013-2014 навчального року у номінації «Результативність участі у масових заходах»;

-ІІІ місце у міському огляді-конкурсі навчальних кабінетів та адміністративних приміщень у номінації «Музична зала ДНЗ»

-ІІІ місце у міському огляді-конкурсі навчальних кабінетів та адміністративних приміщень у номінації «Кабінет керівника ДНЗ»

2014-2015

Чарівний олівець – ІІ місце – Аня Півень (керівник Сахарук С.О.)

Веселі нотки – ІІ місце – пісенний жанр Катя Купрійчук «Зіронька» (музкерівник Заболотна О.В.), ІІІ місце вокально-хореографічна композиція «Виглядаєм сонечко» (музкерівник Завадська О.В.).

Юних читців – ІІІ місце – Захар Білашук (керівник Кушнерук Т.І.)

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.