14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов'ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа. Це свято Покрови. В Україні воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву - Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. Але з цього року, 14 жовтня, ми відмічаємо не тільки Свято Покрови, День козацтва, а ще й День захисника України.

Саме тому, напередодні, відбулася зустріч за участю учасників АТО та волонтерами.

Так, як саме з дитячого садочка починається патріотичне виховання малечі в любові до маленької батьківщини, яка потім перетворюється на велику любов до України, її народу, її минулого та майбутнього, метою нашої зустрічі стало вшанування козацької слави та подвигів героїв нашого часу, наслідування кращих рис справжніх українців-патріотів: волелюбства, добродушності, безкорисливості, товариськості, взаємопідтримки, любові до Батьківщини.

У святково прикрашеній залі діти старших груп мали змогу подякувати учасникам АТО за мир в нашій оселі. Вони вітали гостей піснями, танцями, віршами та подарунками, які приготували власноруч.

Гості також не залишились осторонь і посвятили хлопців в козачат.

Нашу зустріч завершила цікава бесіда під час чаювання з короваєм.

Ми щиро вітаємо всіх зі Святом Покрови, Днем козацтва та Днем Захисника України. Бажаємо щастя, здоров'я, впевненого майбутнього.

танокПісня "Україночка" козачатапісня "Козачата" старша Асолдат Астарша "А" група

В перегляд презентаціїПерегляд презентації про про Україну незалежну

посвятаПосвята в козачата чайЧаювання

З 27.05.15 по 30.04.2015 року у дитячому садку було проведено тематичний тиждень «Україна – моя Батьківщина», який недаремно співпав зТижднем педагогічної майстерності молодих вихователів

Нині ми дуже гостро відчуваємо необхідність збагатити і розширити уявлення дітей про свій рідний край, його історичне минуле і сьогодення, свою родину, як маленьку частинку своєї Вітчизни — України.

В ході тижня майстерності педагоги показали свій професіональний ріст, а вихованці дізналися про державні та народні символи України, познайомилися із легендами, історією рідного краю, дізналися про різноманітність природи України.

4

Кiлькiсть переглядiв: 321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.