Вітаємо Вас та Ваші сім'ї!
Щиро раді знайомству з Вами!

Колектив дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №1 «Калинка» з повагою ставиться до кожної дитини, її уподобань, адже у нашому садочку панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні. Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою. Тут ми всі разом:
• вчимося берегти своє здоров'я;
• жити в гармонії з собою та світом;
• вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;
• формуємо почуття власної гідності;
• піклуємось про розвиток тіла і розуму, навчаємо дітей добра і краси.

воспитатель


Кожен із нас — дітей, вихователів, помічників вихователя, проводить у дитячому садку двадцять два дні з тридцяти на місяць. Це більше, ніж половина життя, це - саме життя. Ми живемо дитячим садком, а дитячий садок живе нами. Уранці кожен приносить сюди не лише книжки, зошити, малюнки, а й свій настрій, свої думки, свої мрії. Дитячий садок приймає все це з подякою, а натомість дарує нам можливість пізнати ближче навколишній світ, один одного, себе.

Колектив ДНЗ №1 успішно реалізує своє головне завдання – особистісно орієнтований підхід в організації освітньо-виховного процесу дітей дошкільного віку, піднесення особистості, спрямоване на розкриття природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності вихованців. Кожна дитина у закладі відчуває себе потрібною, бажаною, захищеною, талановитою та успішною. Увесь творчий колектив працює над тим, щоб маленька дитина зрозуміла й серцем відчула того, хто поруч з нею.

Атмосфера доброзичливості й підвищеної уваги, яка створена у закладі, є саме тією необхідною умовою, яка забезпечує кожному маленькому вихованцю відчуття впевненості у собі. Щорічно в закладі зростають і навчаються, виховуються й оздоровлюються 316 дитини. Згуртований колектив створив найкращі умови для особистісного зростання дітей від 2 до 6 років.

няня

Кiлькiсть переглядiв: 490

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.